موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: چهارشنبه ۱۴۰۰ بيست و پنجم فروردين

توانبخشی‌ها و مدیران شهری مشهد، با هم گفت‌وگو کردند
 
به منظور بررسی راهکارهای تحقق شهر همگان؛


مدیران موسسات خیریه‌ و توانبخش‌های افراد دارای معلولیت مشهد در جلسه‌ای مشترک با مدیران شهری مشهد، پیشنهادات و انتقادات خود را در مورد خدمت رسانی شهرداری به جامعه‌ی معلولان و تحقق شهر همگان، عنوان کردند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم ( فتح المین) مدیران موسسات خیریه‌ی مشهد که در حوزه‌ی توانبخشی معلولان خدمت‌رسانی می‌کنند، در نشستی که با حضور جمعی از مدیران شهری مشهد در ساختمان شهرداری مشهد برگزار شد، خواسته‌ها و نظرات خود را در مورد خدمت‌رسانی بهتر مجموعه‌ی شهرداری به معلولان مشهدی، اعلام کردند.
در این نشست دو ساعته، که در تالار جلسات شهرداری مشهد برگزار شد، دکتر زهرا حجت (مدیرعامل همدم)، ضمن ارائه‌ی گزارشی تصویری از آماده‌سازی توسعه‌ی ساختمان دوم این خیریه در بافت منطقه‌ی الهیه مشهد گفت: «خیرین و نیکوکاران مشهدی با درک درستی که از لزوم توسعه‌ی خوابگاهها، کارگاهها و فضای اداری همدم دارند، آمادگی خود را جهت مشارکت در این کار خیر اعلام کرده‌اند. امیدواریم با مساعدت دستگاههای ذیربط از جمله شهرداری مشهد، هرچه زودتر مجوزهای لازم جهت ساخت و ساز این پروژه آغاز شود.»
در ادامه‌ی این جلسه، دکتر امیر عزیزی (مدیرکل حوزه شهردار و امور هماهنگی مناطق شهرداری مشهد) به نمایندگی از مدیران شهری حاضر در جلسه در سخنانی کوتاه گفت: «شهرداری مشهد با تمام توان در خدمت موسسات توانبخشی مشهد است و این کار را یکی از وظایف اصلی خود می‌داند. امیدواریم با همکاری مردم و نهادهای دولتی، شهر مشهد شهر دوست‌دار معلولان شود.»
تاريخ:  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org