موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: چهارشنبه ۱۴۰۰ بيست و پنجم فروردين

از مادرِ همدم، ضمن جشنی کوچک تقدیر شد
 


فرزندان همدم در روز مادر، ضمن برگزاری جشنی مختصر، از زحمات مادرانه‌ی دکتر زهرا حجت تقدیر کردند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، فرزندان موسسه‌ی خیریه‌ی توانبخشی همدم در زادروز بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س)، با اهدای لوح سپاس، از سالها تلاش و دلسوزی دکتر زهرا حجت (مدیرعامل) و نیز همراهی و همیاری یاور هنرمندشان محسن میرزازاده قدردانی کردند.
بر اساس این گزارش، روز چهارشنبه 15 بهمن 1399 همزمان با روز مادر، در تالار همدم و با حضور جمعی از مادریاران و دختران موسسه به نمایندگی از سایر کارکنان و فرزندان همدم و با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی، یک ویژه‌برنامه‌ی داخلی برگزار شد و اهالی همدم به‌منظور جلوگیری از شیوع کرونا  تنها به حضور یک میهمان ویژه در جشن‌شان اکتفا کردند.
در این ویژه‌برنامه، دکتر زهرا حجت طی سخنان کوتاهی ضمن تبریک دهه مبارک فجر گفت: «همزمانی گرامیداشت روز مادر و دهه فجر را به فال نیک می‌گیریم و در این فرصت از زحمات تمام بانوان کشور خصوصا خادمین و بنیانگذاران موسسات خیریه از ابتدای انقلاب تا به امروز تشکر و برای سلامتی‌شان دعا می‌کنیم.
دکتر حجت افزود: از سال گذشته تاکنون، تلاش مادریاران موسسه دوچندان شده است. مواظبتهای عمومی آنها از فرزندان همدم و تلاششان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، از آنها مادرانی دلسوز و مهربان ساخته است که می‌بایست همه‌ی ما و مسئولین دولتی قدرشان را بدانند. ما ضمن تبریک این روز خجسته به همه‌ی مادریاران همدم از خانواده‌های آنان نیز سپاسگزاری می‌کنیم که در طول سال، ضمن  تحمل دوری بانوی خانواده، با ما و 400 دختر بی‌سرپرست موسسه همکاری کردند.»
در ادامه‌ی برنامه، محسن میرزازاده (هنرمند نام آشنای خراسانی) که تنها میهمان فرزندان همدم بود، ابتدا با تکتم فرید (تکخوان گروه سرود همدم)، ترانه‌ی «دخترقوچانی» را که پیشتر آماده و اجرا کرده بودند، همخوانی کرد و در ادامه از آهنگ جدیدش که به مناسبت روز مادر ساخته وآماده‌شده بود، رونمایی کرد.
او که این آهنگ را به مدیر روابط‌عمومی همدم و همسرش تقدیم کرده بود، پس از رونمایی گفت: «من خودم را جزو همدمی‌ها می‌دانم و این آشنایی به‌خاطر دوستی قدیمی من با علیرضا سپاهی لایین اتفاق افتاده است. کسی که افتخارش خدمت به دختران بی‌سرپرست همدم است و در کنار سرودن اشعار زیبا و چاپ مجموعه‌های مختلف ادبی، زندگی‌اش را وقف نوشتن برای 400 دختر همدم کرده است. اینها و سایر فعالیتهای خیرخواهانه‌ی او به مدد همیاری و پشتیبانی همسر محترم‌شان رقم خورده است که بنده نیز به جهت تقدیر از وفاداری و پشتیبانی بانو مرضیه زیدانلو از خیرخواهی و فرهنگ ایرانی، این آهنگ را به این بانوی مهربان تقدیم می‌کنم.
در پایان مراسم، دختران همدم با اهدای هدایایی از زحمات دکتر زهرا حجت مادر اهالی این خانه و یاور هنرمندشان، محسن میرزازاده تقدیر کردند.
 
تاريخ:  ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org