موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: يكشنبه ۱۴۰۰ دهم مرداد

در آیین گرامیداشت هفته‌ی بهزیستی در تالار همدم؛
 
همدمی‌های هنرمند، سکوت فاصله‌ها را شکستند
فرزندان موسسه‌ی خیریه‌ی توانبخشی همدم، آیین گرامیداشت هفته بهزیستی را با رعایت صحیح فاصله‌گذاری اجتماعی و شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار کردند. 
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی توانبخشی همدم، چهارشنبه 23 تیر 1400 و در نخستین روز‌های گرامیداشت هفته‌ی بهزیستی، جشن کوچکی با حضور جمعی از هنرمندان، مدیران بهزیستی استان، خیرین و یاوران این موسسه‌ی خیریه و با هدف سپاسگزاری از یاوران، فرزندان و کارکنان نمونه‌ی این خانه، در تالار همدم برگزار شد.
در ابتدای مراسم، دکتر زهرا حجت (مدیرعامل) ضمن تبریک فرارسیدن هفته‌ی بهزیستی، گفت: «از آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور تا امروز، مشکلات زیادی در مسیر ما و سایر همکارانمان در موسسات خیریه و سایر زیرمجموعه‌های بهزیستی پیش آمده است اما به لطف خدا، بازهم شاهد پشتیبانی عاطفی و مالی مردم خوب و خیر شهرمان بوده‌ایم که 400 فرزند بی‌سرپرست همدم را تنها نگذاشتند. در این میان یاوران خوب موسسه، با حضور مجازی و پشتیبانی از راه دور وفاداری خود را به اهالی این خانه نشان دادند که امیدواریم در ادامه‌ی مسیر نیز از سایه‌سار محبت آنها برخوردار شویم.»
سخنران‌ بعدی مراسم دکتر محسن توحیدی (معاون پشتیبانی اداره کل بهزیستی استان) بود که ضمن تبریک سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: «چهل و یکسال از آغاز تاسیس سازمان بهزیستی در ایران می‌گذرد. سازمان بهزیستی در این سال‌ها، گام‌های بسیار بلندی در ارتقای سلامت اجتماعی، کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی برداشته و در راستای اعتمادافزایی عمومی به نظام مقدس ولایی، تمام هم و غم مدیران و کارکنانش را مصروف خدمت به توانخواهان و ولی‌نعمتان عزیز نموده است. در این روز عزیز، یاد و خاطره‌ی شهید گرانقدر فیاض‌بخش و یارانش که فریاد محرومان و توانخواهان را پاسخی شایسته دادند را گرامی می‌داریم و از مدیران و خادمین موسسه‌ی خیریه‌ی همدم نیز بخاطر سالها تلاش و خدمت رسانی صادقانه به دختران معلول و بی‌سرپرست و مظلوم کشورمان تشکر و تقدیر می‌کنیم.»
در ادامه، جناب مهدی نخعی (رییس بهزیستی مشهد مقدس) ضمن اهدای لوح تقدیر خدمت‌رسانی سازمان بهزیستی به خانم دکتر حجت گفت: «موسسه‌ی توانبخشی همدم، تفاوتی اساسی با سایر موسسات خیریه‌ی ایران و استان دارد و آن خلوص نیت خادمین این موسسه و تلاش مضاعف در جهت توانبخشی علمی و افزایش روحیه‌ی نشاط و خودباوری در میان 400 دختر بی‌سرپرست ساکن در آن، با جذب خیرین خوش نام اقتصادی، فرهنگی و هنری کشورمان است که امیدواریم اسوه‌ی حسنه‌ای برای سایر همکاران ما در این حوزه باشد.»
در این ویژه برنامه، آرون افشار (هنرمند خوش‌صدای کشورمان) نیز حضور داشت که با اجراهای شورآفرین چند آهنگ زیبا، حال و هوای مخصوصی به مراسم بخشید.
همچنین فرزندان همدم میزبان استاد داریوش دیهیم (پیشکسوت موسیقی کشورمان در ساز آکاردئون) بودند که او نیز خاطرات زیادی برای اهالی این خانه به‌جا گذاشت.
در پایان مراسم، با حضور میهمانان برنامه از آرون افشار، سینا علیزاده (یاور فرهنگی – هنری)، مژده رنگیان (نماینده‌ی یاوران رسانه‌ای و خبرنگار شهرآرا)، محمد علی مصطفوی (یاوربخش پشتیبانی) سعید احمدی (عکاس یاور) و جمعی از فرزندان و کارکنان نمونه‌ی موسسه تقدیر به عمل آمد.
تاريخ:  ۱۴۰۰/۴/۲۶ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org