موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: يكشنبه ۱۴۰۰ چهارم مهر

همدم، باعث کاهش رنج گروه بزرگی از خانواده‌هاست
 
دکتر مجتبی منتظری (معاون فرهنگی شهردار مشهد)، در بازدید از همدم؛


دکتر مجتبی منتظری (معاون فرهنگی – اجتماعی شهرداری مشهد) در دیدار با خادمین همدم گفت: «وجود همدم در مشهد باعث کاهش رنج گروه بزرگی از خانواده ها و فرزندان بی سرپرست خراسان رضوی است.»
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‎‌ی همدم (فتح‌المبین)، دکتر مجتبی منتظری (معاون فرهنگی – اجتماعی شهردار و رییس سازمان فرهنگی شهرداری مشهد)، به همراه هیاتی از همکاران، روز سه‌شنبه 29 تیر 1400 به مناسبت گرامیداشت هفته‌ی بهزیستی با مدیران و جمعی از اهالی همدم دیدار کرد و در جریان زندگی و خدمات توانبخشی این موسسه‌ی خیریه قرار گرفت.
در ابتدای این دیدار خانم دکتر حجت (مدیر عامل موسسه) ضمن خوش آمدگویی به میهمانان موسسه گفت: «شهرداری مشهد یکی از همکاران مستقیم ما در طول سالیان گذشته تا به امروزبه حساب می‌آید. ما همیشه از خدمات شایان توجه شما و همکاران‌تان خصوصا در منطقه‌ی 2 شهرداری، در جهت ساخت محیطی مناسب زندگی بهتر برای  400 دختر بی‌سرپرست همدم، استفاده کرده‌ایم و امیدواریم در روزها و سالهای آینده نیز از الطاف شهرداری بهره‌مند شویم.»
در ادامه، دکتر منتظری نیز ضمن تبریک هفته‌ی بهزیستی و عید سعید قربان گفت: «همدم یکی از خوش‌نام‌ترین موسسات خیریه‌ی مشهد و ایران است. همه‌ی مردم و مسئولین از صداقت در کار و خدمت‌رسانی خادمین و خیرین همدم به عنوان الگویی مناسب در کار خیر و رفع احتیاجات فرزندان یتیم و کم‌توان کشور نام می‌برند. ما بسیار خوشحالیم که وجود همدم در مشهد باعث تسکین آلام گروه بزرگی از خانواده ها و فرزندان بی‌سرپرست خراسان رضوی است.»
وی در پایان با تاکید برآمادگی شهرداری خصوصا معاونت فرهنگی – اجتماعی این نهاد جهت همکاری بیشتر با همدم افزود: «ما در سازمان فرهنگی – اجتماعی شهرداری مشهد آماده‌ی همکاری بیشتر و بهتر با خادمین همدم هستیم. امیدواریم با این کار بتوانیم باری از دوش مادریاران و نیکوکاران این مجموعه برداریم و ما نیز در فعالیتهای خداپسندانه‌ی شما شریک باشیم.»
تاريخ:  ۱۴۰۰/۵/۱ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org