موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: يكشنبه ۱۴۰۰ چهارم مهر

بر «بال رؤیایی عشق»؛
 
یاوران، سپاس بی‌کران...
با درودی بی‌کران، به پیشگاه شما نیکان و پاکان.  
همچنانکه دیده و ‌شنیده‌اید، قطعه‌ی زیبای «بال رؤیایی عشق»، با حمایت و همراهی هنرمندان نام‌دار میهن‌مان؛ آوازِ جناب استاد همایون شجریان، موسیقیِ یار دیرین همدم‌یان استاد؛ کیوان ساکت، همراهی جناب آقای غلامرضا صادقی و اساتید بیژن جناب و مجتبی سبزه و به همت یاور هماره‌دلسوز موسسه‌ی همدم آقای علی شریعتی‌مقدم، با شعری از شادروان فریدون مشیری، برای دختران همدم آماده و منتشر و خوشبختانه با اقبال گرم مردم هنردوست و همدم‌دوست ایران، مواجه شد.  
 برای موسسه‌ی همدم و 400 فرزند تحت پوشش و آموزش آن، فرصتی مغتنم است که عنایت اهل هنر، در سطحی چنین عالی شامل حالشان شود و نام و صدایشان را به گوش مردم ایران و جهان برساند. دخترانی، که همواره نگاه نیازشان به سمت دست‌های نوازش نیکان است و ساختن چنین آهنگی، مقدمه‌ای برای شناسایی بیش از پیش این فرشته‌های زمینی و تامین مایحتاجشان فراهم می‌کند. 
موسسه‌ی توانبخشی همدم، برخود فرض می‌داند گرمترین سپاس‌های خود را همراه با این آهنگ دلنشین، به همه‌ شما یاوران عزیز و به هنرمندان بزرگی که چنین خدمت درخشانی به این بچه‌ها کردند، تقدیم ‌کند. صمیمانه ممنونیم از شما هموطنانی که با سخاوت سرچشمه‌گرفته از سرشت ایرانیان پاک نهاد، پیوسته در کنار همدم هستید و حمایت‌های بی‌دریغ‌تان را در شرایطی سخت، نثار 400 فرزند بی‌سرپرست این موسسه می‌کنید.
   امیدواریم که با عنایت انگشتان گشایشگر شما، هیچ مرغی گرفتارِ قفس نماند و اهل دل و خیرخواهی، با «بال رؤیایی عشق»، در آسمان پاکی و نیکی، اوج بگیرند و در اوج بمانند.
این آهنگ، صدای ناز و نیاز این دختران معصوم و بی‌صداست. چه خوب است که صدایشان را بشنویم و از طریق درگاههای ارتباطی همدم، پاسخگویشان باشیم.
تاريخ:  ۱۴۰۰/۵/۳ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org