موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: چهارشنبه ۱۴۰۰ هفدهم آذر

فوتسال نمادین؛ نمایش همدلی ورزشکاران با همدم
 
مسابقه فوتسال بین تیم منتخب بانوان داور و مربی فوتبال خراسان رضوی و تیم فوتبال همدم با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی در عصر کرونا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، به همت هیئت فوتبال خراسان رضوی و با  هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی و همچنین روحیه‌بخشی به فرزندان همدم در عصر کرونا، یک مسابقه‌ی فوتسال بین تیم منتخب بانوان داور و مربی فوتبال خراسان رضوی و تیم فوتبال همدم برگزار شد. 
در این مسابقه که روز دوشنبه 24 آبان 1400 در سالن ورزشی گلسا برگزار شد، داوران و مسئولین سرشناسی همچون انسیه کافی نژاد (داور بین‌المللی فوتبال بانوان) مریم پورجعفریان (اولین داور بین‌المللی فوتبال بانوان از ایران) و فاطمه شریف (نایب رئیس فوتبال خراسان رضوی) نیز حضور داشتند که نشاندهنده‌ی سطح بالای این بازی نمادین بود.
در پایان این مسابقه، فاطمه شریف (نایب رییس فوتبال خراسان رضوی) ضمن اشاره به دوستی قدیمی ورزشکاران با اهالی همدم گفت: «فوتبال ورزشکاران همدم از سطح قابل قبولی برخوردار است که نشاندهنده‌ی تاثیر مستقیم ورزش در توانبخشی و روحیه ‌بخشیدن به این دختران با اراده است. ما امیدواریم در آینده بتوانیم با دعوت از ورزشکاران تیم ملی و برگزاری مسابقات بهتر و با کیفیت تر، دین خود را به این موسسه‌ی خیریه‌ی خوش نام ادا کنیم و در حد خودمان با معرفی همدم به خیرین و مسدولین، باری از مشکلات آنها بکاهیم.»
تاريخ:  ۱۴۰۰/۸/۲۵ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org