موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: پنجشنبه ۱۴۰۱ بيست مرداد

پیام تبریک اهالی همدم به وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال ایران
 
به نام خدای بخشش و درخشش
جناب آقای وحید شمسایی، سرمربی محترم تیم ملی فوتسال ایران
با سلام و احترام
شنیدن خبر انتخاب جنابعالی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال از سوی اعضای هیئت رئیسه‌ی فدراسیون فوتبال، مایه‌ی شادی و مباهات اهالی موسسه‌ی توانبخشی همدم (فتح‌المبین)، شد.  
مردم ایران و مخصوصا ورزش‌دوستان به خوبی می‌دانند که تیم ملی فوتسال ایران، یکی از پرافتخارترین تیم‌های ورزشی کشورمان در میادین آسیایی و جهانی است و موفقیت‌های این تیم، مرهون تلاش افراد بزرگ و خوش‌نامی چون مهندس ابوالفضل کریمیان، سید محمد ناظم‌الشریعه و ستاره‌هایی چون شما در زمینِ مسابقات آسیایی و بین‌المللی است. 
مردم ورزش‌دوست و خیرخواهان کشورمان به‌خوبی می‌دانند، از سالها قبل تاکنون، دوستی و همدلی گرمی بین فرزندان موسسه‌ی توانبخشی همدم و تیم ملی فوتسال ایران بوجود آمده است. نتیجه‌ی این ارتباط خیرخواهانه، نشاط معنوی جوانان تیم ملی فوتسال کشورمان است. هرکدام از عزیزان تیم ملی، خاطرات زیبایی از سفر به مشهد مقدس، و زیارت مضجع شریف امام هشتم(ع) و سپس حضور در میان فرزندان همدم در دل و جانشان دارند و صدالبته، فرزندان معصوم و بی‌سرپرست ما نیز به این دوستی و مهرخواهی قهرمانان وطن به خود می‌بالند و نشانه‌‌اش نیز نگهداری از لباس امضا شده‌ی ورزشکاران و مدال برنز جام جهانی 2016 کلمبیا و توپ اهدایی همان مسابقه‌ی پایانی ایران و پرتغال است.  
لازم دانستیم ضمن تقدیر صمیمانه از جناب آقای ناظم‌الشریعه به جهت تداوم دوستی با اهالی همدم و آرزوی موفقیت برای ایشان، تبریک  خادمین و 400 دختر بی‌سرپرست این موسسه‌ی خیریه را نثارتان ‌کنیم و از خداوند بخواهیم که موفقیت‌هایتان در ورزش و خیرخواهی تداوم داشته باشد.
امیدواریم دست محبت شما و سایر کادر تیم ملی فوتسال ایران و ورزشکاران صمیمی و خوش‌نام تیم‌تان، کماکان بر سر فرزندان همدم باشد و به‌زودی دیدارها تازه شود.  
ارادتمند؛ دکتر زهرا حجت، مدیرعامل خیریه‌ی توانبخشی همدم 
به نیابت از کارکنان و 400 دختر بی‌سرپرست این موسسه 
تاريخ:  ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org