موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: پنجشنبه ۱۴۰۱ بيست مرداد

معاون بهزیستی کشور گفت:
 
همدم می‌تواند الگوی مناسب موسسات خیریه‌ی ایران باشد
معاون رییس بهزیستی کشور گفت: «همدم می‌تواند الگوی موسسات خیریه و توانبخشی کشور شود.»
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم «دکتر سید مرتضی حسینی» معاون توسعه‌ی مدیریت و منابع سازمان بهزیستی کشور ظهر سیزدهم تیر 1401 ضمن آشنایی با بخش‌های مختلف این موسسه‌ی خیریه با خادمین موسسه به تبادل نظر پرداخت و از حسن توجه آنها به نگهداری و توانبخشی صحیح و اصولی بچه‌ها تقدیر کرد.
در این بازدید تخصصی که دکتر مسعود فیروزی مدیرکل و مهدی نخعی معاون پشتیبانی سازمان بهزیستی خراسان رضوی نیز حضور داشتند، ابتدا خانم دکتر حجت (مدیر عامل همدم) توضیحاتی در مورد همدم و زندگی اهالی این خانه به عرض میهمانان رساند و سپس آنها را به  بخش‌های مختلف موسسه راهنمایی کرد.
دکتر حسینی ضمن بازدید از کارگاه قلم‌زنی همدم گفت: «من نتیجه‌ی خوب توانبخشی اینگونه بچه‌ها را به این شکل در موسسه‌ای دیگر ندیده بودم چرا که آنها مجموعه‌ای از آدم های با استعدادند که در ظاهر اصلا فکر نمی‌کنی به این خوبی از پس خلق آثار هنری به این ظریفی برآیند. آنچه من دیدم نشان از این دارد که اگر با اینگونه بچه‌ها خوب کار شود چه خروجی خوبی خواهیم داشت و می‌توان استعداد خدایی آنها را کشف کرد. امروز بخش‌های مختلف همدم را دیدم که باید هم از مدیریت و هم از مربیان دلسوز اینجا قدردانی کرد.»
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: «مربیان همدم با دل و جان کار می‌کنند و در واقع دلداگی خاصی به بچه‌های موسسه دارند و این را می‌توان از ارتباط خوب بین آنها و همچنین نظم و صفا و صمیمیت اینجا مشاهده کرد. بچه‌های کارگاههای همدم بهترین آثار را در نوع خود خلق کرده‌اند که تاییدی است بر عرض بنده که مطمئنم رضایت خداوند و عشق به خدمت در اولویت فعالیتهای خادمین و مربیان اینجاست. امیدوارم سایر موسسات کشور و حتی سازمان بهزیستی بتواند الگوبرداری خوبی از فعالیت‌ها و ارتباطات موثر اینجا بکند.» 
 
 
 
 
تاريخ:  ۱۴۰۱/۴/۱۴ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org