موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: دوشنبه ۱۴۰۲ هفتم اسفند

نخستین نمایشگاه خانواده با عنوان «مهرانه»، در مشهد گشایش یافت؛
 
نمایشگاهی برای تماشای توانایی کم‌توانان
غرفه‌ی تخصصی همدم در نخستین نمایشگاه خانواده با عنوان «مهرانه» مورد استقبال مدیران و دیگر هموطنان خیرخواه بازدیدکننده قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، فرزندان توانمند  و خودباور همدم با حضوری فعال در نخستین نمایشگاه تخصصی خانواده با عنوان «مهرانه»، بخشی از دستاوردهای خود در زمینه‌ی توانبخشی در  چهار دهه‌ی گذشته را به نمایش گذاشتند  و با استقبال خوب بازدیدکنندگان نمایشگاه مواجه شدند.
این نمایشگاه که از روز 21 تیر 1401 در محل نمایشگاه بی‌المللی مشهد آغاز شده است، تا 24 همین ماه با محوریت خانواده، آثار بانوان خراسانی را در زمینه‌های حجاب و عفاف، مواد غذایی، صنایع دستی و تولیدات خانگی در سالن ‌های این نمایشگاه به تماشای عموم گذاشته است و در این میان، فرزندان همدم نیز در فضایی به ابعاد 24 متر مربع، بخشی از آثار صنایع دستی خواهران هنرمندشان را به نمایش گذاشته‌اند و نیز به‌صورت همزمان و عرضه‌ی مستقیم، فعالیتهایی چون گلیم‌بافی، قلم‌زنی روی مس و فرشینه‌بافی انجام می‌دهند. 
دکتر زهرا حجت (مدیر عامل همدم)، در نخستین روز نمایشگاه، ضمن دعوت از مردم برای بازدید از آن، گفت: «اهالی همدم با تمام وجودشان در این نمایشگاه حضور پیدا کرده‌اند. آنها تولیدات و دست‌بافته‌های خواهران‌شان را به این غرفه آورده‌اند و خوشحال می‌شوند نیکان هموطن به آنها سر بزنند و با محصولات جدیدشان هم آشنا شوند. امیدواریم در ایام باسعادت عید تا عید، ضمن حضور دراین نمایشگاه، سلامتی و شادکامی بیشتری نصیب  مردم خوب کشورمان علی‌الخصوص همدم‌دوستان ایران و خراسان شود.»
در کنار بازدیدهای عمومی و حضور محبت‌آمیز مردم در غرفه‌ی همدم، دکتر مسعود فیروزی (مدیر کل بهزیستی استان) و جمعی از معاونان و مدیران این نهاد خدمتگزار نیز ضمن بازدید از دستاوردهای اهالی همدم، فعالیتهای خوب فرزندان موسسه را ستودند و از آنها برای حضور در این نمایشگاه تشکر و تقدیر کردند.
تاريخ:  ۱۴۰۱/۴/۲۳ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org