موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: سه شنبه ۱۴۰۱ پانزدهم آذر

دبیر شورای هماهنگی بانکهای استان، از همدم بازدید کرد؛
 


یک دیدار کوتاه، مقدمه‌ی گامی بلند...
رییس  امور شعب بانک ملی ایران خراسان رضوی گفت: «معتقدم خدمت به فرزندان بی‌سرپرست موسسه‌ی خیریه‌ای مثل همدم، در اولویت وظایف ما قرار دارد.»
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، دکتر حمید صفای نیکو (رییس  امور شعب بانک ملی خراسان رضوی و دبیر شورای هماهنگی بانکهای استان) روز شنبه 29 مرداد 1401 ضمن دیدار و گفت‌وگو با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره‌ی این موسسه‌ی خیریه، از نزدیک با زندگی، توانبخشی و نیازهای فرزندان همدم آشنا شد.
در ابتدای این دیدار اکبر صابری‌فر (رییس هیئت مدیره) ضمن خیر مقدم به میهمان همدم گفت: «بانک ملی یکی از خوش‌نام‌ترین بانکهای ایران و آسیاست که همواره در راس امور خیر این مملکت نقش بازی کرده و پشتوانه‌ی کارهای خداپسندانه بوده است. ما به عنوان خادمین 400 فرزند بی‌سرپرست همدم، در حال پیگیری ساخت و ساز فاز 2 این موسسه در منطقه‌ی الهیه‌ی مشهد هستیم و امیدواریم با کمک موسسات مالی مثل بانک ملی، به کودکان بیشتری خدمت‌رسانی کنیم و تا حد امکان باری از دوش خانواده‌های آنها و اجتماع برداریم.»
پس ازاین مقدمه و خوش‌آمدگویی مدیریت موسسه، آقای دکتر صفای نیکو از بخش‌های مختلف همدم بازدید کرد و در پایان حضورش در موسسه گفت: « خادمین و مربیان همدم به بهترین شکل ممکن از 400 فرزند بی‌سرپرست این مملکت نگهداری می‌کنند. قطعا آنها اگر دستشان باز باشد و امکانات مالی بیشتری در اختیار داشته باشند می‌توانند خدماتشان را وسعت ببخشند. ما در مقام مدیران بانکی و به‌ویژه متصدیان بانک ملی امیدواریم در این مسیر بتوانیم مشاور و تسهیل کننده‌ی فعالیت خادمین موسسه در زمینه‌ی ساخت فاز دوی ساختمان همدم باشیم و در این کار خیر و خداپسندانه نقشی هرچند کوچک ایفا کنیم. من معتقدم که از نظر اهمیت، تمام کارهای شخصی و اداری ما که در زندگی انجام می‌دهیم در یک طرف و خدمت به فرزندان بی‌سرپرست موسسه‌ی خیریه‌ای مثل همدم، در طرف دیگر قرار دارند.»
 
 
تاريخ:  ۱۴۰۱/۵/۳۰ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org