موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: سه شنبه ۱۴۰۱ پانزدهم آذر

«فلسفه‌ی حقوق»
 
برای فرزندان  همدم، رونمایی شد
کتاب «فلسفه حقوق» که به قلم «دکتر عبدالله خدابخشی» آماده و منتشر شده‌است، با حضور فرزندان موسسه‌ی خیریه‌ی توانبخشی همدم در تالار همایش‌های این موسسه رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، در این ویژه برنامه که سه‌شنبه اول اردیبهشت 1401 با حضور جمعی از خیرین، یاوران، خادمین و دکتر نیره عابدین زاده (معاون دادستان خراسان رضوی و همسر نویسنده کتاب) برگزار شد، خانم دکتر زهرا حجت (مدیر عامل همدم) ضمن خیر مقدم به میهمانان موسسه گفت: «خداوند را سپاسگزاریم که فرزندان همدم شاهد رونمایی از کتاب ارزشمندی هستند که به قلم استادِ علم حقوق و نیکوکار خوش‌نام شهرمان جناب دکتر خدابخشی به رشته‌ی تحریر درآمده‌است و به‌زودی در اختیار جامعه‌ی وکلا، قضات و دانشجویان عزیز نیز قرار خواهد گرفت. می‌بایست از ایشان و همت والایی که به خرج دادند و رونمایی متفاوتی برای کتاب‌شان انتخاب و عواید فروش آن را به اهالی این خانه اهدا کردند، سپاسگزار باشیم.»
در ادامه و پس از نمایش کلیپ آشنایی با موسسه خیریه‌ی همدم، دکتر خدابخشی در سخنان کوتاهی گفت: «از همسرم خانم دکتر عابدین زاده سپاسگزارم که من و فرزندان‌مان را با موسسه‌ی خیریه‌ی همدم آشنا کردند. در این مکان معنوی، حقوق کودکان بی‌سرپرست به‌خوبی رعایت می‌شود و هرآنچه موردنیاز روحی – روانی و جسمی‌شان باشد در اختیار دارند. از اینکه رونمایی کتاب دوجلدی فلسفه حقوق در جمع بابرکت اهالی همدم صورت گرفت به خودم می‌بالم و از خداوند منان سپاسگزارم.»
در پایان این برنامه کتاب «فلسفه حقوق» با حضور نویسنده‌ی کتاب، معاون دادستان خراسان رضوی، جمعی از یاوران حقوق موسسه، مدیر عامل و نیز دو نفر از  فرزندان همدم بر روی سن، با شکوه و شوق ویژه‌ای، رونمایی شد.
تاريخ:  ۱۴۰۱/۶/۴ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org