موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: سه شنبه ۱۴۰۱ پانزدهم آذر

«در حاشیه‌ی امضای آلبوم «حال نامعلوم
 
مصطفی راغب: عاشقی را، باید از مربیان همدم آموخت
مصطفی راغب (خواننده‌ی محبوب کشورمان)، با شوق فراوان در میان فرزندان همدم حضور پیدا کرد.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم فتح‌المبین «مصطفی راغب» خواننده و آهنگساز پرطرفدار کشورمان روز چهارشنبه 9 شهریور 1401 جهت دیدار با فرزندان همدم وارد این موسسه‌‌ی خیریه شد و ساعاتی را در جمع باصفای اهالی این خانه سپری کرد.
راغب، ضمن حضور در سرای مهر و دیدار با «زینب» و سایر فرزندانی که سالهاست در این بخش زندگی وابسته به تخت دارند، گفت: «خدمت به این فرشته‌ها از دید آدمهای بیرون از همدم سخت و طاقت فرساست. اینکه به‌صورت شبانه‌روزی در کنار آنها باشی و پرستاری‌شان را بکنی واقعا سخت است و هرکسی از عهده‌ی آن برنمی‌آید. اما امروز به من گفتند مربیانی در سرای مهر هستند که عاشقانه این کارها را انجام می‌دهند و حتی خداوند را هم بابت شغل‌شان شکرگذاری می‌کنند. این اوج عشق یک انسان به هم‌نوعش است و باید از نزدیک اینجا را دید و روش عاشقی را از آنها یاد گرفت.»
وی سپس به کارگاه‌های موسسه رفت و از نزدیک با ساخته‌های دست هنرمندان همدمی آشنا شد و گفت: «چقدر حسرت می‌خورم که دیر به همدم آمدم. ظرافت‌های هنری این بچه‌ها از روح بزرگ‌شان نشات می‌گیرد. ما صرفا فکر می‌کنیم آنها کم‌توان ذهنی هستند. دلیلش هم ناشناخته ماندن اینگونه افراد عزیز و ساده‌دل است. من به نوبه‌ی خودم خوشحالم اینجا هستم و از تمام هنرمندان عزیز هم می‌خواهم از این 400 فرشته‌ی زمینی حمایت کنند و آنها را تنها نگذارند.»
قبل از این دیدار و با حضور جمعی از مردم خیرخواه مشهد، آلبوم حال نامعلوم (آخرین اثر مصطفی راغب) با امضای وی به فروش رسید که اعلام شد عواید این اقدام خیرخواهانه به اهالی همدم خواهد رسید.
تاريخ:  ۱۴۰۱/۶/۱۰ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org