موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: چهارشنبه ۱۴۰۲ هفدهم خرداد

همدمی‌ها، به دیدار یاران هلال احمری خود در مشهد، رفتند؛
 
دیدار جمعیتی با هلالی سرخ و دلهایی سبز
مدیرعامل و جمعی از کارکنان همدم، برای عرض تبریک‌ روزجهانی صلیب سرخ و هلال احمر و اظهار تشکر از همکاری‌های این سازمان با موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، به دیدار ریاست جمعیت هلال احمر مشهد و همکارانشان رفتند.
در این دیدار که در فضایی همدمانه و همدلانه برگزار شد، ابتدا جناب مهدی صوفی؛ ریاست جمعیت هلال‌احمر مشهد مقدس، ضمن خیرمقدم‌گویی به میهمانان، از این‌که در چنین روزی میزبان اهالی همدم است، اظهار خوشوقتی کرد و افزود: حضور در موسسه‌ی همدم و کمک به دختران نیازمند این مجموعه، سعادتی بزرگ است و شما بیش از همه سعادتمندید که توفیق خدمت به آنان را به‌طور پیوسته دارید.
آقای صوفی، درادامه با معرفی همکاران و به‌ویژه نمایندگان گروه داوطلبان هلال احمر که در جمع حاضر بودند، به اهمیت فعالیت‌های داوطلبانه اشاره و اظهار امیدواری کرد که ارتباط جمعیت هلال احمر با موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، بطور مستمر و مفیدتری ادامه داشته‌باشد.
در ادامه‌ی این دیدار، مدیرعامل موسسه‌ی همدم؛ دکتر زهرا حجت نیز با اظهار سپاس از میزبانی مدیران جمعیت و پذیرش این دیدار، روزجهانی هلال احمر را به آنان تبریک گفت. وی، سپس با ارائه‌ی گزارش مختصری از شرایط نگهداری دختران در موسسه، کم و کیف نیازها و بهترین شکل امدادرسانی به فرزندان همدم را برای حاضرین تشریح کرد و به پرسش‌هایی که دراین خصوص بود نیز، پاسخ گفت. 
پایان بخش این دیدار، اهدای شاخه‌گل و لوح سپاسی بود که از سوی مدیرعامل همدم، تقدیم ریاست و چند تن از همکاران جمعیت هلال احمر مشهد، شد. 
ناگفته نگذاریم که؛ این تقدیرنامه‌ها، به مناسبت‌هایی تقدیم شد و از آن‌جمله؛ برگزاری دوره‌های آموزشی کمک‌های اولیه، ارائه مدارک و گواهینامه آموزشی به کارکنان موسسه، برگزاری جلسات آموزشی برای کارکنان و دختران موسسه، تامین بخشی از نیازهای درمانی و بهداشتی (در قالب کمک‌هزینه پوشک و ایزی‌لایف برای دختران سرای مهر) و نیز همراهی چند تن از همکاران جمعیت هلال احمر مشهد در برگزاری جشن شب‌ یلدا، در کنار فرزندان همدم.    
تاريخ:  ۱۴۰۲/۲/۲۳ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org