موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: سه شنبه ۱۴۰۲ چهاردهم آذر

عصر شعر و موسیقی در تالار همدم؛
 
حضور در مشهد، بدون حضور در همدم، چیزی کم دارد‌
حامد محضرنیا (خواننده‌) با همراهی جمعی از هنرمندان و خیرخواهان جوان کشورمان به همدم آمد و ضمن اجرای چند آهنگ و شعرخوانی دلنشین، عصر پنجشنبه‌ی خاطره‌انگیزی برای اهالی این خانه به ارمغان آورد.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، حامد محضرنیا (هنرمند خوش‌صدا) عصر روز پنجشنبه 19 خرداد 1402 همراه با غلامرضا آغاسی (شاعر) و سید احمدرضا موسوی (مجری و کمدین) به همدم آمدند و با اجرای موسیقی و شعرخوانی برای فرزندان موسسه، حال و هوای خاصی به تالار همدم بخشیدند.
در این ویژه برنامه، احسان مصطفوی (مدیر عامل زعفران مصطفوی و عضو هیئت امنای همدم) نیز حضور داشت که طی گفت‌وگوی کوتاهی گفت: «خوشحالیم که ما و فرزندان موسسه، میزبان جمعی از هنرمندان متعهد و حرفه‌ای کشورمان هستیم. آموزش، نگهداری و توانبخشی 400 دختر بی‌سرپرست همدم بدون حضور و پشتیبانی مردم و خیرین امکانپذیر نیست و در این مسیر، هنرمندان جوانی مثل آقایان محضرنیا و آقاسی، می‌توانند با معرفی همدم به جامعه و دوستان و طرفدارهای‌شان نقش به‌سزایی در اضافه شدن به شمار خیرین و همدم‌دوستان داشته باشند.»
در ادامه‌ی این برنامه، آقای محضرنیا در جایگاه قرار گرفت و ضمن ابراز شادمانی از حضور در کنار اهالی این خانه، گفت:   « امروز حال من و دوستان هنرمندم متفاوت‌تر از همیشه است. دیدار ما از مشهد و زیارت امام رضا (ع)، بدون حضور در کنار بچه‌های هنرمند و بااراده‌ی این موسسه‌ی خوب و خوشنام، قطعا چیزی کم دارد.»
در پایان این جشن خودمانی و پس از اجرای گروه سرود همدم، حامد محضرنیا از دو آهنگ جدیدش در حضور فرزندان موسسه رونمایی کرد و غلامرضا آغاسی نیز چند شعر از خودش و یک شعر از محمدرضا آقاسی (پدر مرحومش) قرائت کرد.
تاريخ:  ۱۴۰۲/۳/۲۰ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org