موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: سه شنبه ۱۴۰۲ چهاردهم آذر

همدمی‌ها، روز بهزیستی را با بهترین دوستان خود، جشن گرفتند؛
 
 یک جشن و یک جوانه‌ی امید جاودان
 
با حضور جمعی از خیرین و هموطنان همدم‌یار کشورمان در تالار موسسه‌ی همدم، فرزندان این خانه روز و هفته‌ی بهزیستی را جشن گرفتند. 
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، به‌ انگیزه‌ی گرامیداشت روز بهزیستی، فرزندان این موسسه‌ی خیریه در تالار بزرگ همدم، میزبان جمعی از هموطنان و خیرین و یاوران ورزشی- هنری خویش بودند و در شبی روشن، خاطره‌ای به‌یادماندنی از همدلی و همدمی‌بودن، رقم زدند.
در این ویژه‌برنامه که عصر روز دوشنبه 26 تیر 1402 برگزار شد، چهره‌هایی چون فاطمه شریف (مربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران)، محسن ترکی (داور بین‌المللی فوتبال ایران)، آصف آریا (هنرمند جوان و پرطرفدار کشور) و جمع قابل توجهی از خیرین و همدم‌دوستان کشورمان حضور داشتند و کمک کردند تا فرزندان همدم، ضمن برگزاری جشنی مفرح، از بعضی خیرین عزیز خویش نیز تقدیر کنند.
در ابتدای این برنامه، خانم دکتر زهرا حجت (مدیر عامل) ضمن تبریک هفته‌ی بهزیستی گفت: «بدون حضور شما خیرین عزیز حال این بچه‌ها خوب نیست. آنها به شما مردم خونگرم و خیراندیش نیاز دارند تا در نقش پدر و مادر نداشته‌شان حضور پیدا کنید و ما خادمین همدم نیز منتظر توجه و پیشنهاد و راهنمایی شما بزرگواران هستیم تا در این مسیر معنوی و پر مسئولیت، سربلند باشیم.»
وی، در ادامه ضمن تسلیت پیشاپیش ایام محرم، با نقل احادیثی از امام سوم شیعیان، گفت: «باید امروز از خیرین عزیزمان بویژه آنهایی که بدون هیچ چشمداشت و نام و نشانی در کنار ما حضور دارند تا ذهن و زندگی و روح 400 فرزند بی‎‌سرپرست همدم در آرامش باشد سپاسگزاری کنیم. این عزیزان، پیروان راستین امام حسین(ع) هستند. برای مثال ما نیکوکار عزیز و ساده‌دلی مثل احمد بابامجدی در جمع خودمان داریم که با تمام وجود حامی این بچه‌هاست و از مقدورات و توان مالیش کم نمی‌گذارد. ما دست این خیر و همه‌ی عزیزانی که حامی همدم هستند را می‌بوسیم و به بودنشان افتخار می‌کنیم.»
این مراسم، با اجرای سرود همدم در اواسط برنامه به اوج رسید؛ به‌ویژه آنجا که خواننده‌ی جوان کشورمان آصف آریا در جایگاه قرار گرفت و چند قطعه از آهنگهایش را با اعضای گروه سرود همدم همخوانی و شور و نشاطی دلنشین، به اهالی این خانه هدیه کرد.
در پایان مراسم، فرزندان و خادمین همدم با اهدای شاخه‌گل و لوح تقدیر، از چند نفر از خیرین و یاوران‌شان سپاسگزاری ویژه کردند و ضمن گرفتن عکس یادگاری از جشن روز بهزیستی سال 1402 ، با روحیه‌ای مضاعف برای دنبال کردن سالی پرامید و پربرکت، آماده‌ شدند. 
 
 
 
تاريخ:  ۱۴۰۲/۴/۲۸ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org