موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: سه شنبه ۱۴۰۲ چهاردهم آذر

فقط با عشق می‌توان به همدم خدمت کرد
 
علی شریعتی‌مقدم، پس از بازدیدی مفصل و مشتاقانه از خیریه همدم، گفت؛ خدا را شاکرم که فرصت خدمتگزاری به فرزندان همدم را به من هم عنایت کرده‌است. 
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی توانبخشی همدم، علی شریعتی‌مقدم (مدیرعامل شرکت نوین‌زعفران و عضو هیات‌مدیره‌ی موسسه‌ی توانبخشی همدم) که  همراه با مهرداد کریم‌زاده (رییس اداره‌ی ثبت علائم تجاری و نشان‌های جغرافیایی) و جمعی از همراهان، برای سرکشی از فرزندان همدم آمده‌بودند، ضمن بازدید کامل و گفتن این سخن، افزود:
فقط با عشق می‌توان به چنین مراکزی خدمت کرد و عشق به وضوح در رفتار مسئولین و کارکنان همدم موج می‌زند.
این گروه بازدیدکننده که در غروب هجدهمین روز شهریورماه جاری به همدم آمده بودند، ابتدا با جعفر شیرازی‌نیا (رییس موسسه‌ی همدم) دیدار کردند. 
آقای شیرازی‌نیا، ضمن عرض خوش‌آمد و ارائه‌ی گزارشی از فعالیت‌های موسسه به بیان مشکلاتی از جمله عدم دسترسی آسان به دارو و مشکل هزینه‌ی تامین درمان بچه‌ها پرداخت و  سپس خاطرنشان کرد؛ با تمام مشکلات پیش ‌رو خوشحالیم که مردم و نیکوکاران، همواره حامی ما و دختران این موسسه خیریه هستند.
در این دیدار صمیمانه و لبریز لطف، به‌ترتیب از بخش‌های سرای مهر و کارگاه‌های گلسازی، گلیم‌بافی، قلم‌زنی و سرود بازدید به‌عمل آمد و آقای مهرداد کریم‌زاده، ضمن مشاهده‌ی تلاش فرزندان موسسه، گفت: ما آماده‌ی هر نوع همکاری برای تامین دارو و ثبت علائم تجاری توانبخشی همدم هستیم. 
ناگفته نماند که در انتهای این دیدار، بازدیدکنندگان با خرید تعدادی از آثار هنری و دست‌سازه‌های دختران همدم، برکت و خیراندیشی خویش را به زندگی همدمانه‌ی این موسسه، هدیه کردند.
تاريخ:  ۱۴۰۲/۶/۲۰ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org