موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: سه شنبه ۱۴۰۳ پنجم تير

دیدار مجریان مشهور برنامه‌های کودک با فرزندان همدم؛
 
توانمندی این فرزندان به‌ظاهر ناتوان، مایه‌ی حیرت و امید است
 
خان عمو و خاله نرگس (مجریان برنامه‌های کودک) به‌مناسبت بزرگداشت روز جهانی کودک، به همدم آمدند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی توانبخشی همدم، محمد عیوضی معروف به خان عمو و اعظم چراغی معروف به خاله سوگند، مجریان برنامه‌های کودک شبکه‌های استانی و ملی کشورمان، روز یکشنبه 16 مهر 1402 به‌مناسبت گرامیداشت روز جهانی کودک، با شور و مهر بسیار، در جمع فرزندان همدم حضور پیدا کردند.
در ابتدای این دیدار، جعفر شیرازی‌نیا (رییس موسسه) ضمن خیرمقدم به میهمانان همدم گفت: «نگهداری از 400 دختر بی‌سرپرست جز با حمایت و همراهی خیرین بخش‌های مختلف از جمله خیرین رسانه‌ای امکان‌پذیر نیست. امیدوارم حضور شما آغاز دوباره‌ای بر بازدید هنرمندان عزیز حوزه کودک از همدم باشد.»
خان عمو نیز ضمن اظهار رضایت از اینکه در روز جهانی کودک توانسته‌ است همراه یکی از همکاران جویای حال فرزندان موسسه باشد، گفت: «همدم یکی از بهترین موسسات خیریه و توانبخشی کشور است که هر زمان به اینجا می‌آییم حس و حال خاصی به‌ما دست می‌دهد. دیدن توانمندی فرزندانی که به‌ظاهر ناتوان هستند هنوز هم برای من که بارها به اینجا آمده‌ام، مایه‌ی حیرت و امیدواری است.»
همچنین خاله نرگس که به‌تازگی با خان عمو ازدواج کرده است، گفت: «تعریف و تمجید‌های خان‌عمو و سایر همکاران هنرمندمان از همدم باعث شده بود که تشنه‌ی دیدار اینجا باشم و خداوند را شاکرم در روز جهانی کودک افتخار حضور در میان دختران هنرمند و توانای همدم را پیدا کردم. هرچه از اثرات این دیدار و اراده و هنرنمایی فرزندان موسسه  بگویم کم گفته‌ام. برای همین پیشنهاد می‌کنم هنرمندان عزیز خودشان بیایند و برکت و اهمیت آن را از نزدیک ملاحظه کنند.»
میهمانان همدم پس از گرفتن عکس یادگاری و گوش سپردن به دو اثر تازه‌ی گروه سرود همدم در دفتر یادداشت موسسه نوشتند: «در روز جهانی کودک، برای همه‌ی کودکان ایران و جهان خصوصا فرزندان معصوم همدم آرزوی آرامش و نشاط و صلح داریم.»
 
 
 
تاريخ:  ۱۴۰۲/۷/۱۷ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org