موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: سه شنبه ۱۴۰۲ چهاردهم آذر

فرصتی که باید مغتنم شمرد؛
 
فراخوان اولین جشنواره‌ی «همقَلَم‌ با همدم» 
 
مدیرعامل موسسه خیریه توانبخشی همدم (فتح‌المبین)، گفت: اولین جشنواره ادبی «همقَلَم‌ با همدم» با موضوع «خیر و خاطره با همدم» برای اهالی قلم برگزار می‌شود. 
بنا به گزارش روابط عمومی همدم، دکتر زهرا حجت با اعلام این خبر، گفت: جامعه‌ی هدف این جشنواره‌ی ویژه، علاوه بر دوستان و یاوران اهل قلم در مشهد، شعرا، نویسندگان و علاقمندان نگارش از سراسر کشورمان در دو مقطع نوجوانان (زیر 18 سال) و بزرگسالان (بالای 18 سال) هستند که می‌توانند با ارسال  خاطرات خود از همدم در قالب‌های دلخواه، در آن شرکت کنند. 
وی افزود: قالب‌های آثار جشنواره‌ی «همقَلَم‌ با همدم»، عبارتند از؛ داستان کوتاه (حداکثر ۳ هزار کلمه)، خاطره‌نویسی (حداکثر 2 هزار کلمه) و شعر(کلاسیک، نیمایی، آزاد) هر کدام یک قطعه و در صورت استفاده از قالب‌های کوتاه مثل رباعی و دوبیتی، هرکدام سه قطعه.  
دکتر حجت تاکید کرد: مهلت ارسال آثار، از زمان انتشار فراخوان جشنواره تا 25 آبان ۱۴۰۲ و زمان اعلام نتایج آن 12 آذر ۱۴۰۲ همزمان با روز جهانی معلولین و توانجویان خواهد بود و شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را به پیوست کپی یا تصویر شناسنامه یا کارت ملی، به پست الکترونیکی  همدم به آدرسhamdam.art@gmail.com  یا آدرس تلگرام : hamdamcharity@ ارسال، یا بصوت حضوری و تایپ‌شده بر کاغذ، به واحد روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، ارایه کنند. 
یادآور می‌شود؛ این فراخوان با هدف تولید آثاری ارزشمند و خلاقانه برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان و آشنایی هرچه بیشتر اهل قلم ایران زمین، با فعالیتهای خیرخواهانه‌ی موسسات توانبخشی و مخصوصا خیریه‌ی توانبخشی همدم در مشهد، منتشر شده‌است و آثار منتخب، علاوه بر چاپ و نشر در فصلنامه و درگاههای مجازی همدم، مشمول دریافت یادبودهای ارزشمندی خواهند شد. چشم به‌راه آثار قلمی زیبای شما هستیم.
تاريخ:  ۱۴۰۲/۸/۱ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org