موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: دوشنبه ۱۴۰۲ هفتم اسفند

نمایشگاه ستاره‌ها و نمایش همزمان توانمندی ستاره‌های همدم
 
فرزندان توانمند همدم که در چهارمین نمایشگاه ستاره‌ها شرکت دارند، در حضور بازدیدکنندگان  گلیم می‌بافند و قلم‌زنی می‌کنند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، در چهارمین نمایشگاه «ستاره‌ها» که با حضور برندهای برتر صنایع غذایی و گردشگری مشهد و در ساختمان سیتی‌استار این کلانشهر مذهبی برگزار می‌شود، فرزندان همدم نیز در کنار صنایع برتر مشهد، دارای غرفه‌ای هستند.  
این نمایشگاه که برای چهارمین سال پیاپی با هدف شناسایی توانمندی‌های بخش خصوصی در مشهد برپا شده‌است، با مدیریت آرزو رجب‌پور (فعال حوزه‌ی اقتصادی مشهد) و کانون سپهر پارسیان، از هفتم لغایت دهم آذر 1402در طبقات دوم و سوم ساختمان سیتی استار مشهد در حال برگزاری است و به لطف نامبرگان، در کنار غرفه‌های نمایشگاه، بخشی نیز برای معرفی  صنایع دستی فرزندان هنرمند همدم دایر است که لازم می‌دانیم از طرف فرزندان موسسه، همت و محبت این عزیزان پرتلاش را، صمیمانه سپاس بگوییم. 
خبر می‌افزاید؛ در کنار نمایش آثار هنری و صنایع دستی اهالی همدم در غرفه‌ی این نمایشگاه، سه تن از فرزندان موسسه نیز به‌صورت همزمان، ضمن میزبانی از نیکوکاران همشهری و زائرین گرامی امام هشتم (ع)، چگونگی فعالیتهای کارگاهی و نحوه‌ی ساخت آثار قلم‌زنی روی مس و برنج، گلیم‌بافی و... را نیز به نمایش می‌گذارند که با استقبال شایان توجه بازدیدکنندگان روبرو شده است.
ناگفته نماند که؛ این نمایشگاه تا دهم آذر 1402 از ساعت 16 لغایت 22 به آدرس؛ مشهد، خیام شمالی، نبش بهارستان 5، ساختمان سیتی استار؛ طبقه سوم، میزبان علاقمندان و به‌ویژه شما خیراندیشان هنردوست، است. 
تاريخ:  ۱۴۰۲/۹/۹ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org