موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: سه شنبه ۱۴۰۳ پنجم تير

در یک شب شورآفرین ، با یاد مولا‌العشق؛ امیرالمومنین
 
همدم، چراغان شد، به لطف خیرین 
 
 
همزمان با فرخنده روزهای ماه مبارک رجب و در آستانه‌ی میلاد مولای مردان و پدر یتیمان، حضرت علی(ع)، خیریه‌ی توانبخشی همدم میزبان خیرین و نیکانی بود که دست سخاوتمندشان را همدمانه و مهربانانه بر سر دختران همدم کشیدند و خاطره‌ای مانا و شیرین، برای این خانه‌ی خیر و خوبی و فرزندان دلبندش، رقم زدند. 
به گزارش روابط عمومی همدم، جمعی از نیک‌اندیشان و خیرخواهان هموطن که در آستانه‌ی زادروز آقای نیازمندان و امام اول شیعیان، به دعوت هیات‌مدیره‌ی پرتلاش و مدیریت موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، میهمان این موسسه‌ی خیریه بودند، ضمن دیداری سراسر ایثار و احسان با فرزندان این خانه که در کارگاه‌های توانبخشی موسسه اتفاق افتاد و بسیار مورد توجه و تشویق و اعجاب میهمانان عزیز قرار گرفت، پس از شرکت در مراسمی که در تالار موسسه تدارک دیده‌شده‌بود، هر یک به‌سهم خویش دامن مهربانی گستردند و در رفع مایحتاج روزانه و نیازهای اساسی موسسه، همدل و همدم و پیش‌قدم شدند.  
از جمله اتفاقات و اخبار جالب توجه این مراسم، سخنان دلنشین و عالمانه و صمیمانه‌ی بزرگوارانی چون دکتر محسن شرکا، مهندس رضا حمیدی، دکتر امیر شهلا و خیرمقدم گویی و امتنان دکتر زهرا حجت بود که در کنار دکلمه‌های زیبای ندا و اجرای سرودهای روحبخش گروه آوای همدم، به این همنشینی باصفا و میهمانی پربرکت، جلوه و جلالی انسانی و آرمانی بخشید.  
بر اساس این گزارش، اگرچه خیرین همدم اصرار بر عدم ذکر نام و نوع نیکوکاری خویش دارند، در عین حال نباید ناگفته بماند که خیراندیشان حاضر در مراسم و از جمله مجمع خیرین توسعه و ترویج آموزش فنی حرفه‌ای، متعهد شدند که جهت ساختن زمین اهدایی نیکوکار ارجمند احمد شاهید، مبلغ یکصد و ده میلیارد تومان به نام مبارک حضرت علی(ع) به منظور احداث بنای هنرستان شبانه‌روزی و طرح توسعه‌ی همدم اهدا کنند. تعهد تامین شیر روزانه‌ی مورد نیاز فرزندان موسسه توسط آقایان زارع کمالی نیز، از دیگر اتفاقات خوب این مراسم بود.  
همچنین، در بخشی از مراسم، نیکوکاران و خیرین برای یکی از فرزندان موسسه‌ی همدم که قرار است به مبارکی راهی خانه‌ی بخت شود، اقدام به جمع‌آوری جهیزیه کرند که شیرینی و فرخندگی این عید بزرگ را برای همدمیان دوچندان کرد. 
این گردهمایی خیرانه و همدمانه، با اهدای لوح یادبود به میهمانان بزرگوار و پذیرایی شام و دعای فرزندان همدم برای سلامتی و سربلندی همه‌ی نیکان و بخشندگان، به پایان رسید.
 
 
تاريخ:  ۱۴۰۲/۱۱/۷ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org