موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: چهارشنبه ۱۴۰۰ بيست و ششم خرداد

میزبانی روزنامه‌ی خراسان از دختران همدم
 
در ادامه‌ی ایام گرامیداشت نام و مقام خبرنگار و تبریک حضوری این مناسبت از سوی دست‌اندرکاران همدم به روزنامه‌نگاران مشهدی، جمعی از دختران همدم به همراه مدیر عامل و مدیر روابط عمومی این موسسه‌ی خیریه‌ی توانبخشی به دیدار مسئولین و خبرنگاران روزنامه خراسان رفتند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی توانبخشی همدم در بیست و یکمین روز مردادماه دکتر زهرا حجت به همراه جمعی از همکاران و دختران همدم به روزنامه‌ی خراسان رفتند و پس از دیدار با قسمتهای مختلف تحریریه‌ی روزنامه، روز خبرنگار را به کلیه‌ی همکاران این بخش تبریک گفتند.
در ادامه، میهمانان در کنار میزبانان دور یک میز نشستند تا مجال بیشتری برای گفت وگو داشته باشند.
دراین نشست دوستانه، ابتدا مجید فکری(معاون سر دبیر روزنامه خراسان)، ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی، روزنامه‌ی خراسان را خانه دوم دختران همدم دانست. وی با اشاره به آشنایی دیرینه‌ی خود با موسسه‌ی همدم گفت: خبرنگاران خراسان خدمت به این دختران را وظیفه‌ی اصلی می‌دانند.
در این دیدار، دکتر زهراحجت نیز ضمن تشکر و قدردانی از زحمات خبرنگاران حامی موسسه همدم در روزنامه خراسان، گفت: کودکان کم توان ذهنی مظلومترین قشر جامعه هستند و خدمت به این قشر، رسالت اصلی همه‌ی خادمین به مردم و ازجمله روزنامه‌نگاران است.
دختران حاضر از موسسه‌ی همدم نیز درادامه‌ی دیدار ضمن معرفی خود در خصوص آموخته های آموزشی و هنری و فعالیت‌های تابستانی خود توضیحاتی دادند.
در پایان علیرضا سپاهی لایین(مدیر روابط عمومی موسسه‌ی همدم) نیز ضمن تبریک روز خبرنگار به مسئولین و خبرنگاران خراسان، جایگاه این روزنامه را درمیان نشریات استان و کشور منحصربفرد دانست و اظهار امیدواری کرد که خبرنگاران این رسانه با استفاده ازاین پتانسیل، بتوانند بیش از پیش در جهت انعکاس اخبار و نیازهای دختران همدم، با این موسسه‌ی خیریه همکاری و همدلی داشته باشند. 
لازم به ذکر است که؛ دختران موسسه‌ی همدم ضمن تقدیم یک تابلوی معرق و یک سبد گل از ساخته‌های دست خودشان به روزنامه‌نگاران خراسان، با گرفتن عکس‌یادگاری درکنارخبرنگاران این روزنامه، لحظات به‌یادماندنی حضور در خراسان را ثبت کردند. 
تاريخ:  ۱۳۹۴/۵/۲۱ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org